| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de serialul Arrow?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Nu este nici TVD un serial slab sau siropos,este un serial cu o audiență impresionantă,în primul rând,iar apoi este un serial cu vampiri (vampirii,înseamnă dragoste,sex),fără aceste accente,așa zise,condimente,poveștile lor ar fi insipide,anoste,cine s-ar mai uita la ele,pe cine ar mai atrage.Cât privește Arrow și acesta este un serial bun,chiar mă irită cei ce privesc de sus și aruncă cu pietre sau părerile contra (le pun pe seama dezinformării) deci și acest serial și-a câstigat și el,o bază imensă de fani,aici poate fi notabil trademark-ul actorului în interpretarea rolului principal,cel al lui lui Oliver Queen,un privilegiu pentru spectator.Un serial respectabil,care se ridică deasupra clișeelor,gen The Tomorrow People,de ex.,plin de nuanțe, acțiunea din urmă (trecutul, detaliile) ajută la uniformitate și nu încetinește povestea principală. Oricum, din multe unghiuri privit, acest serial a ieșit chiar bine.

13 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Primele doua sezoane au fost foarte bune dar acum s-a cam "stricat", prea multa drama.

| vladtheo a răspuns (pentru Intruder19):

Sezonul 3 si 4 sunt mai naspa dar 5 e intr-un fel o revenire.

| Intruder19 a răspuns (pentru vladtheo):

Nu in totalitate dar pana acum arata mai bine decat sezonul anterior.

| Violleta2022 a răspuns:

Un serial siropos si slabut!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Inseamna ca n-ai vazut telenovelele de pe Disney
Sunt unele mult mai slabe si mai siropoase, gen The Vampire Diaries

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este nici TVD un serial slab sau siropos,este un serial cu o audiență impresionantă,în primul rând,iar apoi este un serial cu vampiri (vampirii,înseamnă dragoste,sex),fără aceste accente,așa zise,condimente,poveștile lor ar fi insipide,anoste,cine s-ar mai uita la ele,pe cine ar mai atrage.Cât privește Arrow și acesta este un serial bun,chiar mă irită cei ce privesc de sus și aruncă cu pietre sau părerile contra (le pun pe seama dezinformării) deci și acest serial și-a câstigat și el,o bază imensă de fani,aici poate fi notabil trademark-ul actorului în interpretarea rolului principal,cel al lui lui Oliver Queen,un privilegiu pentru spectator.Un serial respectabil,care se ridică deasupra clișeelor,gen The Tomorrow People,de ex.,plin de nuanțe, acțiunea din urmă (trecutul, detaliile) ajută la uniformitate și nu încetinește povestea principală. Oricum, din multe unghiuri privit, acest serial a ieșit chiar bine.

| justanotheruser99 a răspuns:

E destul de bun. Intr-un timp eram obsedata de el laughing dar mi-a trecut. Am gasit ceva mai fainwinking

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Ce ai gasit?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate va parea cliseic, dar viata mea cam e un serial de drama, aventura, thriller, cateodata si horror, de ce nu SF? Cateodata chiar stau si mananc popcorn gandindu-ma la cat de naspa e viata laughing Ai putea incerca si tu rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

O sa incerc

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Distractie placuta! laughing

| GdX a răspuns:

Primele doua sezoane le-am urmarit, apoi a devenit telenovela si nu mai merita timpul pierdut.

| PuntIle a răspuns:

Sunt cu el la zi, din primul ep. mi-a placut sincer, povestea mi-a placut in primul rand cum au aranjat o (o data prezent, o data trecutul protagonistului), pe scurt am mai vazut seriale de diferite feluri si asta e f.bun are si 5 sezoane deci e lung cat de cat. Sper sa iti placa

| anonim_4396 explică (pentru PuntIle):

Si The Flash e ceva de genul, o data prezent, o data trecutul lui
Eu zic ca te uiti
Apare si Felicity in el, si Oliver