| hypothesis a întrebat:

Ce parere aveti de serialul "Game of Thrones"? Am auzit numai lucruri bune despre el,deci este foarte laudat. Sa fie chiar asa, sau este indragit doar de adolescenti s.a.m.d? Dpdv critic cum e?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa parerea mea este un serial fantasy reusit, mie mi-a placut si nu este doar pentru adolescenti.
De altfel are si o nota foarte mare pe imdb.com, respectiv 9, 5 si este foarte apreciat, atat de catre telespectatori cat si de catre critici.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Contine foarte multe scene in care au loc diverse contacte sexuale, de asta e asa popular

| Jolenne a răspuns:

Eu am apucat să văd câteva episoade și mi s-a părut bun din toate punctele de vedere. Se vede că au avut un buget frumușel și că au ales actori foarte buni. Este adevărat că sunt șcene destul de explicite, dar până la urmă poți să sari peste ele dacă nu suporți să te uiți. În concluzie, mie mi s-a părut de nota 10 și ți-l recomand cu drag!

| justfriend a răspuns:

Game of Thrones reprezinta tot ceea ce ne lipsea de ani de zile dpdv al serialelor.Lasand la o parte scenele de nudidate continute de majoritatea episoadelor reprezinta si o capodopera prin scenariile bine conturate, actori profesionisti si decoruri incredibile.La inceput si eu am fost sceptica, cu privire la acest serial.Ei bine, nu ar fi trebuit.Nu e supraapreciat, e spus pur si simplu adevarul legat de el.Nu mai pierde timpul si apuca-te de el.