| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Game of thrones?

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt de parere ca este un serial foarte bun si merita vazut. De altfel este si parerea multora, am vazut ca pe IMDB are o nota foarte mare, respectiv 9, 5.

| Sn4k3 a răspuns:

E unul dintre cele mai bune seriale, mai ales pentru ca aici chiar nu stii ce o sa se intample.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Sn4k3):

Sunt spoilere pe net.E tot sezonul 7.Chiar şi finalul serialului.

| Sn4k3 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Am auzit ca niste hackeri au spart niste servere HBO. Sper sa ma abtin sa nu ma uit la scenariu daca intr-adevar sa gaseste laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru Sn4k3):

Probabil şi asta.Eu am înţeles că presa, cunoscuţii producătorilor şi actorilor au avut acces la serial înainte....cumva au găsit o portiţă de scăpare.Eu citeam înainte să înceapă episodul cu câteva zile şi eram curioasă să văd dacă e chiar aşa,,.şi am fost surprinsă când am văzut că până şi părţi din dialoguri le-au redat exact.

| J0B0MAT a răspuns:

O părere foarte bună,momentan.Dacă e adevărat ce am citit pe net, se cam strică. Povestea, mă refer, căci regia, producția, efectele, coloana sonoră sunt fără cusur.

| aumih16 a răspuns:

Nu inteleg nici eu de ce generatia tanara a ales sa urmareasca un asemenea serial! m-a innebunit nu altceva! pe bune! in puii mei ma uit la stapanul inelelor! la hobbitul! la harry potter! dar asa ceva nici prin cap nu imi trece sa urmaresc! dar ce sa vorbesc eu de generatia asta tanara! care a urmarit sunt convins! si fifthy shades! asa ca nu ma pun eu cu gusturile unora! eu stiu una si buna! daca e ceva ca lumea! ba eu il urmaresc! daca nu ma doare undeva! pe mine! de prostii de astea!

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Am vazut in jumatate de episod destula nuditate cat pentru un serial intreg.

| H321G4U5 a răspuns:

E foarte tare, eu l-am vazut, merita vazut

| emanuela2005 a răspuns:

Eu nu l-am vazut dar ceilalti spun ca e super.

| Djsssbdkbdodb a răspuns:

Este cel mai bun serial din toate timpurile!

| Radu_Constantin_Bogdan_1996 a răspuns:

Este cel mai bine realizat serial ever. Este cel mai iubit si cel mai urmărit. Este si va fi cel mai reușit. Te baga pur si simplu in "boala " serialelor. Producția este remarcabila, aducând in continuare cat mai multe întâmplări neașteptate, ceea ce il face pur si simplu un serial divin. Părerea mea este sa il vizionezi cu mare atenție, te vei îndrăgosti! Bafta si vizionare placuta!