| Theo94 a întrebat:

Ce parere aveti de serialul lucifer?
https://www.imdb.com/title/tt4052886/

3 răspunsuri:
| Crescent a răspuns:

Mie una nu prea mi-a placut. Am vazut primele episoade, dar nu m-a atras deloc.
Ai putea sa incerci si tu sa vezi primele 3 episoade. O sa iti dai seama dupa asta daca vrei sa il continui sau nu

| Theo94 explică (pentru Crescent):

Am vazut 5 episoade pana acum, cred ca o sa multumesc doar cu primul sezon.

| Popa482 a răspuns:

Lucifer este destul de plictisitor dacă nu urmărești partea psihologică a personajelor fantastice care întruchipează adulți răniți, care nu se regăsesc în lumea asta datorită părinților care i-au rănit în trecut. Părți mai intense nu prea sunt, în sezonul 1 e ceva pe la final, sezonul 3 e aproape tot mai intens, iar sezoanele 4 și 5 sunt între. Pare plictisitor când Lucifer se tot perindă pe lângă Chloe și rezolvă niște cazuri, asta mi-a îngreunat vizionarea. Sper că ți-am făcut o părere happy