| GeorgescuAndrei1978 a întrebat:

Stiti un alt serial gen Lucifer uitati linkul daca nu stiti despre ce vorbesc:http://www.imdb.com/title/tt4052886/.
Mi se pare foarte bine realizat mai ales ca soundtrack.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Încearcă Dominion

| GeorgescuAndrei1978 explică (pentru faramatania):

Am incercat din pacate a fost anulat dupa nu mai mult de 2 sezoane dar mi-a placut

| faramatania a răspuns (pentru GeorgescuAndrei1978):

Ok,s-ar putea ca și Lucifer să aibă până la urmă aceeași soartă, dacă nu va finaliza cu acest sez.2.Și apoi, Dominion a fost chiar bun în comparație cu Lucifer. Oricum nu pierzi nimic dacă nu mai găsești un serial asemănător.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Lucifer e un serial bun, dar nu stiu unde sa-l incadrez.
Pe mine ma amuza de multe ori.

Constantine ai vazut?
Supernatural? In sezonul 11(anul trecut) Lucifer spune ca dupa ce restabileste ordinea o sa fie cuminte, se duce in L.A. si o sa rezolve crime laughing)
AHS?