| TheMask a întrebat:

Ce parere aveti de serialul The Walking Dead? Astept multe raspunsuri.

5 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

E genial. Povestea e interesantă, actorii sunt buni și totul pare real. Am terminat toate episoadele și aștept cu nerăbdare să apară și cele noi.Îmi place foarte mult serialul.

| M25M a răspuns:

Am fost cam sceptic cand am inceput sa ma uit la el si atunci cand auzisem de el fiindca vazusem multe filme horror de acest gen(cu zombi, post-apocaliptice) insa m-a captivat, este un serial destul de reusit pana acum.

Răspuns utilizator avertizat
| ILoveYouAlexC a răspuns:

Am vazut primul sezon. E interesant, dar ma cam scarbeste laughing).

| CatalaG a răspuns:

Am vazut toate sezoanele... sincer parerea mea daca nu ai altceva de vizionat merita, macar acolo de plictiseala!