| Uka07 a întrebat:

Buna!happy Ce parere aveti de serialul "The Walking Dead"?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Un serial, fără discuție, foarte bun, singurul de acest gen de fapt.Acțiune,groază,dramă și alte ingrediente îi dau o culoare sumbră,apocaliptică,iar totul pare credibil,real,impresionat uneori până la lacrimi și cu personaje de care te atașezi și le îndrăgești,chiar și pentru scurt timp, deoarece totul este imprevizibil (moartea este pretutindeni, iar supraviețuitorii foarte încercați într-un haos dezlănțuit).Un singur contrast poate, un singur element luminos, în această anarhie afișată, sentimentul uman care încă se impune, palpită, în pofida tuturor vicisitudinilor.Captivant,puțin spus, așteptat permanent, episod după episod, cu nerăbdare și emoție.

8 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Un serial bun la fel ca Breaking Bad, produs tot de AMC. Merita vizionat, dupa 2 episoade ma convins total.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E genial.

| snzpaul a răspuns:

E superb serialul, dar cam "superstițios„

| Arkhasas a răspuns:

Nu-mi place. Nu mă atrag serialele sau filmele SF de atras copii până-n 12 ani, cu zombie.

| Corleonee a răspuns:

Merita vazut :d

| Alexandru_Purtan_1988 a răspuns:

Destul de bun, dar nu am inteles niciodata de la ce a pornit apocalipsa...

| DjGeoX91 a răspuns:

Un serial de nota 10 eu il recomand

| SweetHeart001 a răspuns:

E genial! Am asteptat si anul trecut din vara pana in octombrie sa inceapa si astept si acum cu tot dragul (chiar daca nu o sa am ce sa fac toata vara laughing