| gege12321v a întrebat:

Ce părere aveți de supernatural. Care e personajul vostru preferat și de ce. Cum va influențat serialul?

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Cred că Dean, nu prea îmi amintesc multe în afară de personajele principale.Nu m-a influențat, mi se pare overrated.

| Darius50boss a răspuns:

Naruto care îți dă curaj să înaintezi in viață sau Asta din bleach clover pentru a depăși obstacolele vieții

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Killua din Hunter x Hunter. Arata cute, e inteligent si e bun prieten cu Gon. De influentat, nu prea sunt eu cu din astea, dar pot sa zic ca ma cam comport ca el.

| Adinaa1 a răspuns:

Am încercat să îl vizionez, însă nu m-a prins și a trebuit să renunț.