| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta lista https://empireonline.com/movies/features/expendables-3-c asting-suggestions/ Stim ca Harrison Ford si Mel Gibson au jucat in Expendables 3, dar articolul e din 2013. Puteau sa fie in ultimul filmul din Expendables (Michael Dudikoff, John Travolta, Nicolas Cage, Fred Ward, Bill Duke) decat Megan Fox, 50 Cent si Andy Garcia dupa parerea mea?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Puteau, insa deciziile le iau producatorii si cei care se ocupa de casting etc

Si in muzica puteau sa fie artisti valorosi si nu toti "trapperii" dar una este ce se putea si alta este ce se vrea sau ce are cautare!

| AdrianaBacescu explică (pentru Simpatic):

Ar fi meritat un loc in ultimul film din Expendables (Dudikoff, Ward, Travolta, Cage, Russell, Duke)? Cred ca da.