| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre actrita Lucy Fry ( felul cum a interpretat in filme-Vampire Academy, infatisare)?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În realitate nu e așa. E mai calmă și puțin mai timidă decât în serial.

| deeamaria a răspuns:

Lucy Elizabeth Fry este o actriță și un model australian. Lucy este născută pe 13 martie 1992 în Wooloowin, Queensland. În copilărie a jucat la teatrul Zen Zen Zo din Brisbane.
La vârsta de 15 ani a atras interesul celor mai importante agenții de modeling prin carticiparea sa la un consurs. Lucy a semnat contracte cu Chic Management and Dallys Models.