| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce parere aveti despre Brat Pack (Molly Ringwald, Emilio Estevez, John Cusack, Matthew Broderick, Winona Ryder, Tom Cruise, Diane Lane, Demi Moore, James Spader, Johnny Depp, Christian Slater)? Stiu ca a fost o gasca de idoli adolescenti prin anii 80-90, ce actor/actrita va place cel mai mult din Brat Pack.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ce parere sa avem?
Erau tineri si frumosi atunci, acum sunt "batrani" si artagosi!

Christian Slater nu mi-a placut cam in niciun film
Tom Cruise nu ai ce sa-i reprosezi, arata bine si este un actor pe masura : Risky Business de exemplu cand era tanar si dragut

Demi Moore: mi-a placut mereu, mai ales ca arata tanara pe placul meu, numai spun in filmul Striptease cum aratawinking desi din cate stiu in scena cu dansul la bara, nu este ea ci o campioana, o sportivawinking

Johnny Depp desi un mare actor nu mi-a placut niciodata fizionomia lui, nu-mi place deloc aspectul lui

Matthew Broderick simpatic ca si minewinking frumusel carismatic, mi-a placut in The Cable Guy si mai ales in filmul cult Ferris Bueller's Day Off

Diane Lane : placuta, singurul film care acum imi vine in minte, banuiesc pentru ca l-am vazut acum cativa ani este, Unfaithful (2002), unde efectiv iti vine sa o strangi de gat pentru ce face personajul ei in acest film happy

Molly Ringwald: The Breakfast Club ramane un film de referinta, dar nu pentru ea ci povestea per ansamblu, un film cu buget mic dar care spune atat de multe...aici il intalnim si pe Emilio Estevez sau Judd Nelson

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am nicio parere. Actori, treaba lor.

| J0B0MAT a răspuns:

Johnny, Demi, Winona și Tom îmi plac cmm.