| alexRE a întrebat:

Ce parere aveti despre documentarul de pe dyscovery:"Tehnici esentiale cu supravietuire."?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Foarte interesant. Chiar imi place sa urmaresc. Inveti multe chestii utile. Chit ca nu e acelasi lucru ca o supravietuire de unul singur, nu e ceva gen iti inregistrezi singur aventura. Dupa cum spune si @aabc, prezenta cameramanului spune multe. Oricum, asta nu inseamna ca nu e ceva deosebit, din care poti invata foarte multe. Candva te poti gasi intr-o astfel de situatie si sfaturile si modul de viata prezentat in documentar ar face diferenta intre viata si moarte.

7 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Pai mi se pare ciudat, adica e interesant si il urmaresc cateodata numai ca nu mi se pare ca sunt adevarate. Adica ce persoana normala ar manca gandaci si dinalea? Si oricum persoanele nu sunt singure deoarece langa el sunt cameramanii si producatorii care ii dau sa manance mancare normala si poate il ajuta sa vomite gandacii pe care eu mancat laughing Asta e parerea mea in rest e bun serialul

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Mie imi place mult emisiunea si inveti cate ceva din ea. oricum. daca o sa fim in situatia aceluia care ne invata ce sa facem nu cred ca o sa supravietuim prea mult cu acele tehnici.mai ales ca el e si alpinist, iar eu care habar nu am sa ma urc pe ceva abrupt...nu o sa supravietuiesclaughing dar e interesanta...

| Madalin a răspuns:

Mie imi place mult si in curand o sa fie si tehnici esentiale de supravietuire urbana sau cam asa. O sa fie in curand. abia astept.Am vazut asa in reclama si o sa arate interesantbig grin funda plzz.

| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

E, interesant, zic eu, poti invata multe din el, dar poate ca asta e doar parerea mea

| Bubuletz a răspuns:

Este super interesanta. Mie imi place foarte mult; X

Sunt unele tehnici care m'au ajutat in unele situati.

Tie iti place?

Fundita?

| DodoDodo a răspuns:

Mie imi place foarte mult. O fo si in romaina.Parea mea e ca e super fain. Funda?:b

| aabc a răspuns:

Din moment ce este filmat de un cameraman, nu cred că, virgulă, cameramanul este expert în supraviețuire, așa că am motive să cred că emisiunea este regizată.

Este într-adevăr interesantă, dar cam atât.

aabc