| LoveTVD a întrebat:

Ce parere aveti despre filmele "Jennifer's body" si de"The unborn"? Merita vazute? funda.

Răspuns Câştigător
| Macabre a răspuns:

In Jennifer's Body,imi aduc aminte ca era vorba de o adolescenta 'cea mai dorita din liceu',luand,mi se pare o boala, mancand tot liceul, si pe toti din jurul ei, adora carnea de om.Nu mi se pare foarte atractiv, cat despre The Unborn, merita incercat.

3 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Jennifer's Body este destul de slabut, nu este un film pe care l-as revedea. Merge doar daca nu ai la ce sa te uiti, in schimb The Unborn este cat de cat ok ca film horror.

| TatianaCecilia a răspuns:

Jennifer's body da merita.

| Anonimul9393 a răspuns:

Paranormal Activity 1, 2, 3! Cat despre "The Unborn" este ok!