| aventador a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul THE GRUDGE? Am vazut filmul ieri cu un prieten,si mi se pare cel mai amuzant film horror everlaughing,erau o groaza de scene care cica ar fi trebuit sa ma sperie,
dar nu erau asa,toate erau amuzante laughing,mi se pare unul dintre cele mai proaste filme horror,de exemplu cei care au vazut filmul grave encounters, cum vi s-a parut? Ala pot spune ca e un film horror adevarat, acela chiar mi-a placut.
FUNDA

2 răspunsuri:
| JustSmileK a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui, mie sincer mi se pare mult mai bun the grudge fata de grave encounters...Ca grave encounters au iesit un miliard de filme. Nu mai e nimic special legat de genul ala de filme. In schimb, the grunde are o poveste cat de cat originala.

| RamonaG12 a răspuns:

Eu am vazut filmul The Grudge si e o mare porcarie e cel mai prost film de groaza, exact cum ai spus si tu erau unele scene care trebuiau sa te speria, dar nu m-au sepriat deloc
Pe de alta parte grave encounters a fost un film foarte bun... sper ca te-am ajutat, Funda?