| Gabriel9880 a întrebat:

As dori si eu Niste filme de Groza ( adica nu gen Grave encounters ), As dori ceva gen cu exorcisme cum ar fi The Exorcism of Emily Rose sau cum ar fi Insidious, Unborn, An American Haunting, Drag me to hell. Nu vreau filme Horror gen SAW mi se pare cel mai oribil film! Nici The Ring! M-ati inteles! Vreau ceva cu Exorcisme sau ceva care tot filmul cap-coada sa fie plin de "frica"! Astept raspunsuri, Raspunsul cu cele mai multe filme CU EXORCISME Primeste FUNDA +VOT

PS: am vazut atat de multe filme Horror incat numai stiu la ce sa ma mai uit! Am numarat toate filmele pe care le-am vazut si mi-a dat un total de 157 de filme Horror! asa ca as vrea ceva sa nu fi vazut! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

The Exorcism of Molly Hartley
The Vatican Tapes
Last Shift
Pe astea nu le-am vazut inca, dar urmeaza sa le vad pentru ca mi se par ok.
Acum filme pe care le-am vazut si mi-au placut :
Haunting of Whaley house
Haunting in Connecticut
Haunt
House on haunted hill 1, 2
Silent hill 1, 2
Paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5
The Conjuring
Annabelle
Demonic
Exeter
Sinister 1, 2 (cred ca este si 3)
The Rite
Dark Summer
The Wicked. Vizionare placuta!
Daca vrei mai multe filme cu exorcizari, scrie pe google.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-exorcisme/

http://www.imdb.com/list/ls057306227/

Toate cele bune!

| Gabriel9880 explică:

Multumesc!

| NerimanMacit1 a răspuns:

Ochii.