| Sally06 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul The Last Song?

Răspuns Câştigător
| heroforyou a răspuns:

Si eu am vazut filmul the last song si chiar mi-a placutlove struck e un film profund pentru cei sensibilihappy

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ma-m uitat doar la prima parte deoarece nu prea mi-a placut

| girl95 a răspuns:

Chiar mi-a placut, cu toate ca nu sunt o fana Miley Cyrus

| Petronela a răspuns:

Dragut

| Cσσкiє a răspuns:

Îmi place, aştept să sosească şi cartea, am comandat-o: http://www.librariabucuresti.com/Carti-Ultimul_cantec-7308.htm.

| Sua a răspuns:

Dragutz, dar am vazut filme si mai bune acelasi gen

| Slavian a răspuns:

Super film, l-am privit acum doua saptamani, m-a impresionat.

| Cleona a răspuns:

Mi-a placut, e frumos dar nu sunt sigura ca merita vazut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine personal m-a impresionat. Ideea filmului de familie ce se regăseşte în urma suferinţei, m-a făcut să mă gândesc că cei din jur ar trebui apreciaţi mult mai mult, pentru ce niciodată nu se ştie cât mai pot rămâne printre noi.

| laura_9178 a răspuns:

Nu l-am vazut.as vrea dar mi-e lenewinking

| ata a răspuns:

Este tare...

| ilincush a răspuns:

Eu de obicei nu plang la filme, dar la the last song am plans, este klumea, si miley cyrus are o postura in film in care nu am mai vazut-o pana acum...este interesant joaca destul debn, mie mi-a placuthappy

| LOVEUNICORNS a răspuns:

Cand am vazut filmul si am ascultat cantcul am plans de zici ca nu eram eu

| eueuLoveMiley:X a răspuns:

Foarte buna
deci este ok ff bun drama
si mai ales ca joaca miley cyrus nu?winking