| geoloveEdward a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul,, The Twilight Saga,,?

Răspuns Câştigător
| valentinalina a răspuns:

Il adorrrr:X:X:X

7 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

E super. Il ador. Filmele "Twilight" sunt cele mai frumoase filme pe care le-am vazut. Am citit si cartile si de abia astept sa apara "Twilight Saga Breaking Dawn".

| thegreatgatsby a răspuns:

Pai actorii joaca prost. Povestea e prosteasca. Totul e o tampenie.

| Anduuu a răspuns:

E super! Am citit si cartile si am vazut filmele iar acum astept cu nerabdare ultimul episod "Breaking Dawn"! Iubesc filmul :X, iubesc personajele, iubesc povestea!

| Ykuzo a răspuns:

Pai in primul rand sa zicem ca nu imi pasa de ce parere au cei care spun despre el : "e praf","actorii joaca prost"," e pentru copii","cel mai jalnic film","mi-am pierdut vremea uitandu-ma la el". Dupa parerea mea este un film foarte bun care ar trebui vizualizat de toti si cu siguranta asteptam breaking down down partea 1 si partea a 2-a. Premiera primei parti incepe pe 18 noiembrie 2011 iar a celei de-a 2-a nu a fost stabilita inca. Pentru cei care vreti sa il vedeti sa stiti ca nu este o pierdere de timp (parerea mea). Bafta! happy

| Grey96 a răspuns:

Il ador! Funda?

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Ce cred u despre aceasta serie nu poate fi exprimata in cuvinte.dar e mai mult decat iubesc.

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

E cel mai tare film care exista.