| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmeleThe Twilight Saga?

Răspuns Câştigător
| คlєxヅ a răspuns:

E cel mai misto film din lume mie asa mi se pare, e ceva a parte e misto ti se umple capul numai cu ganduri cand te uiti la acest film e ceva fain foarte foarte foarte.E cel mai misto film triler din tot universul.

4 răspunsuri:
| Dιєиυтzα a răspuns:

Genial filmu`

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt de aceeasi parere! Chir imi place mult. Abaia astept sa apara breaking dawn part2.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea ma intereseaza aspectele tehnice sau chesti de genul. Vreau pareri cu privire la poveste.

| PufarinaXD a răspuns:

Mie mi se pare ca evidentiaza o poveste clasica: o iubire interzisa, numai ca, in acest caz a fost modelat dupa alte perspective, contrastand doua lumi diferite. Mie nu mi se pare cine stie ce, iar efectele fizuale sunt de toata jena.