| Răzvi4Deni a întrebat:

Ce părere aveţi despre filmul :" Zbor deasupra unui cuib de cuci?" Cum vi se pare scenariul adaptat?

3 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Intotdeauna cartea e mai buna decat filmul, pentru mine exista o singura exceptie in privinta asta si nu e "Zbor deasupra..." happy dar e un film foarte bun.

| OnuOnulică a răspuns:

Foarte bun filmul, merită văzut și de asemenea e unu din filmele cu Jack Nicholson care chiar mi-a plăcut.

| Staind a răspuns:

E decent.
Prefer cartea in locul filmului, are mai multe detalii picante.