| wolder a întrebat:

Pareri despre CARTEA `Zbor deasupra unui cuib de cuci` de Ken Kesey?
Am vazut si filmul si e bun de vazut!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ca orice film care este facut dupa o carte, acest film nu poate egala frumusetea actiunii descrise in carte, chiar daca filmul a fost si inca este foarte bun, bucurandu-se si de o distributie remarcabila.

| Kaℓi a răspuns:

Cartea e buna de citit.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Cartea mi se pare extraordinară. La început e puţin debusolantă, cel puţin aşa mi s-a părut mie, dar pe parcurs te acomodezi şi devine foarte plăcută

| wolder explică (pentru UnleashedPsycho):

Am citit aprx. 100 pg si mi se pare plictisitoare, fara prea multa actiune, nimic interesant, cum as spune eu prea multa`lalaiala` mi se pare exagerat sa scrie doar atat in 400 de pg. Sunt de parere ca 200 de pg erau de ajuns, a lungit prea mult si nu prea ma atrang genul asta de carti lungite, imi lasa un gust amar

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru wolder):

Fiecare cu gusturile lui