| bya_7051 a întrebat:

Ce parere aveti despre Jencarlos Canela?love struckbatting eyelashes Din telenovela "Demon si Inger"

Răspuns Câştigător
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Foarte dragutzasi o minunata actrita! Imi dai funda ca si eu ti-am dat?

5 răspunsuri:
| debbieCrain a răspuns:

Ador telenovele nu am pirdut nici uh episod dar eu habar nu am cum ii cheama in realitate zi-mi numele din telenovele plz

| debbieCrain a răspuns:

Ok thx aa da e super baiatul!

| debbieCrain a răspuns:

E super marfa si joaca minunat

| debbieCrain a răspuns:

Fuundita?:d

| bya_7051 explică:

Gaby Espino - Manuela Dávila
Jencarlos Canela - Angel Salvador "El Diablo" Salvador Dominguez
Miguel Varoni - Martín Acero "El Hierro"- villano principal (muere quemado)
Karla Monroig - Virginia Dávila
Jorge Luis Pila - Jimmy Cardona
Carlos Camacho - Horacio García
Roberto Mateos - León Beltrán- villano (encarcelado)
Jeannette Lehr - Graciela V. de Acero- villana (se suicida, ahorcandose)
Eva Tamargo - Arianna V. de Dávila
Leonardo Daniel - Aníbal Dávila (asesinado por Martin Acero)
Esperanza Rendon - Esperanza Salvador
Jimmie Bernal - Lucas Santos
Angelly Moncayo - Marina / Mario Suárez (asesinada por Martin Acero)
Juan Jímenez - Leon Beltran jr. "El Cachorro"- villano (asesinado por Martin Acero)
Michelle Vargas - Perla
Alexa Kuve - Susy
Mery De Los Rios- Lola
Raúl Arrieta - Mike Sánchez
Carlos Ferro - Gregorio Ramírez (asesinado poe "El Cachorro")
Alberto Salaberri - Mauricio Lineros (asesinado por Martin Acero)
Cristian Carabias - El Topo
Carlos Pérez - Carmelo - villano (asesinado por Mike Sanchez)
Talina Duclaud - Silvana Santos
Cindy Luna - Jenny
Roxana Peña- Nina Lázaros
Juan David Ferrer - Sandro Beltrán
Ezequiel Montalt - Christian Acero (asesinado por Martin Acero)
Carlos Augusto Maldonado - El Ronco(encarcelado)
Aneudy Lara - El Mocho (encarcelado)
Alex Fumero - El Caucho (asesinado en la carcel)
José Guillermo Cortines - Osvaldo Guerra
Jorge Consejo - Lorenzo Blanco
Andrés García Jr. - Diego Robledo
Dayana Garroz - Ada (Adamaris Gracia)
Tely Ganas - Maricela
Ariel Texidó - Andrés
Patricia Ramos - Raquel
Martha Gonzalez - Lidia Secretaria de Lorenzo Blanco
Nelson Tallaferro - Detective José Vega
Xavier Coronel - Capitan Soto
Ernesto Molina - Romero- villano (encarcelado)
Ismael Barrios- Dario- villano (encarcelado)
Rodolfo Castera - El Pirata- villano (encarcelado)
Roberto Huicochea - Evaristo Ortega / El Principe - villano (encarcelado)
Alvaro Ruiz - Agente Cordoba
Hector Fuentes - Luis Martinez
Salim Rubiales - 'cisco
happy