| Anahiteamo a întrebat:

Ce inaltime are Jencarlos Canela?

5 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Nume real: Jencarlos Canela
Data nasterii: 21 Aprilie 1988 (23 ani)
Zodia: Taur
Locul nasterii: Miami, Florida, SUA
Status marital: necasatorit
Culoarea ochilor: verzi
Culoarea parului: saten
Hobby-uri: actorie
Site oficial: www.jencarloscanela.com
Jencarlos Canela este actor, model si cantaret.

S-a nascut in 21 aprilie 1988 in Miami, Florida.

Este imaginea companiei FORD.

A jucat in,,Pecados Ajenos'' - Alfredo Torres;,, Dona Barbara'' - Asdrubal
Interpreteaza coloana sonora a telenovelei,, Pecados Ajenos''(Umbrele Trecutului)
A jucat in Mas sabe el diablo de amores ( Inger si Demon ) Angel Salvador alias Diablo. Iubitul lui Manuela Davila ( Gaby Espino ) si fiul lui Otel ( in film )

Funda?

| AddaXD a răspuns:

Te poti uita pe site-ul:

www.starmania.ro

aici gasesti date despre vedete, trebuie doar sa ii scrii numele :)
sper ca te-am ajutat :D

| Anonimul8297 a răspuns:

2 si maxim 6 km

Ti-am dat eu raspuns ca sa nu apara intrebarea la "Intrebari fara raspuns."

oh go once preocupari au fetele in ziua de azi. Deaia baietii au fost tot timpul cu un pas in fata femeilor. oh go on jalnic

| krlaa a răspuns:

Nici eu nu stiu ce inaltime are el as vrea sa aflu cum pot face asta?laughing ca sunt tare curioasa de inaltimea lui nu stiu de ce dar asa sunt

| Balea_Alina_1996 a răspuns:

1,85. Era scris pe un site. Nu prea cred că e atât, dar peste 1, 75 sigur are! Se vede la ochi plus că gabi are, 1, 70 şi cu tocuri e aproape cât el. Deci în jur de 1, 80