| Nemesis2012 a întrebat:

Ce parere aveti despre naruto/ naruto shipudden cum vi se pare? Cele mai frumoase pareri fund!

3 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Sunt de parere ca Death Note si Fullmetal Alchemist ii sunt net superioare.

| BiancaDuta a răspuns:

Cel mai tare,the best i ever know,are de toate:aventura, drama, mister, actiune si amuzant anime. urmareste-l, n-o sa-ti para rau.

| kiddo3mâncaţiaş a răspuns:

Serialul naruto a fost copilaria mea happy. De cand eram mica, ma uitam la naruto pe FoxKids, si atunci m-am indragostit de acest serial. Acest hobby mi-a ramas si pana in prezent, Acum urmaresc naruto shippuuden si astept cu nerabdare si cu sufletul la gura in fiecare joi sa apara urmatorul episod. Acest serial mi-a fost pasiune de acum 6 ani. happy. daca nu il urmaresti, iti recomand cu mare incredere, pentru ca o asa poveste frumoasa nu mai stiu. Iar naruto este personajul meu preferat si intodeauna va fi. Daca cineva mi'ar da de ales ca intr'o alta viata sa fiu ca cineva, mi'as dori sa fiu ca el, bunatatea lui, si sufletului mare, mai ales cand el devine mare, cateodata ma lasa fara cuvinte. happy fundita?happy