| FluturicaMicaMica a întrebat:

Ce părere aveți despre pokemoni?

Răspuns Câştigător
| litere123 a răspuns:

Cand esti plictisit/a merita!
Dar nu toti gandim la fel!

5 răspunsuri:
| Adbbmsh a răspuns:

Ireali, fantastici, pentru copii, obsesie revolutiva.

| Edisor27 a răspuns:

Rea

| FluturicaMicaMica explică:

Cred că voiaai să zici Pikachu. Scuze nu mă pot opri din râs. Nu e de rău.

| FluturicaMicaMica explică:

Da este.

| Mynameiz a răspuns:

Pokemonii sunt invenție americană și nu e bine să îi ții în casă. Când îți intră americanul în telefon, e ca și când Miron Cosma ar fi avut cuplaj și n-am fi putut înfăptui Revoluția. E ca și când Regele Mihai și Ion Rațiu și-ar face transfuzii cu sânge de bebeluș, ca mine, și ar fi nemuritori. Deci am o părere că pokemonii dazănt came from dă tracs, deci sunt niște animale, iar poporul român își pierde naționalitatea în meandrele concretului. Asta ne mai lipsea, pochemoni!