| alexutzudorian a întrebat:

Ce parere aveti despre serialele house of the dragon, lord of the power, better call sall, dexter new blood 2021? mai sunt continuari din astea la vreun serial terminat?

2 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Porcarii toate, in afara de "Dexter".

Ce inseamna "mai sunt continuari din astea la vreun serial terminat?"? De unde sa stim noi unde te-ai oprit tu, daca mai exista continuare sau nu?

| alexutzudorian explică (pentru blackann):

Adica de exemplu cum a fost breaking bad a fost continuare cu better call saul, da, bravo frate Dexter a fost smecherie rau, ti-au placut toate sezoanele? caci mie da! 6 a fost asa si asa restul au fost awesome, de new blood ce zici? mie si ala mi-a placut.