| BogdanVasc a întrebat:

Recent am terminat Dexter, si m-ar interesa un serial asemanator. Ce-mi recomandati dintre House si Breaking Bad?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ambele sunt foarte bune

| neutrino a răspuns:

Ambele merita vazute, incepe cu primul.

Răspuns utilizator avertizat
| BogdanVasc explică:

Daca ambele sunt bune, o sa ma uit la primul episod din ambele serii si aleg care-mi place mai mult. In legatura cu lungimea, nu prea ma intereseaza asta, si Dexter are 8 sezoane, le-am vazut intr-o luna si ceva. Dau funda in functie de care mi-a placut, sau funda primului raspuns daca nu sunt inca sigur. Mersi!

| Weed22 a răspuns:

House. Chiar astazi am terminat seria Breaking Bad si iti pot spune ca in ultima vreme nici nu imi venea sa ma uit la el, devine plictisitor la un moment dat...