| Daria a întrebat:

Ce parere aveti despre serialele turcesti de pe Kanal D?

Răspuns Câştigător
| MeGhosta a răspuns:

Dragute big grin
mie mi-a placut cel mai mult havin si acum 1001 de nopti tongue
dar tie?smug
fundita?:*

20 răspunsuri:
| Zoki a răspuns:

Mi-a placut binbir gege... :X

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Mie imi place mult sa ma uit la 1001 de nopti pentru ca e interesant.

| Sua a răspuns:

Mi se par neinteresante

| KellyGreen a răspuns:

Mie mi se pare ca sunt foarte frumoase in special Iubire de argint si 1001 de nopti.

| Cristiana_3603 a răspuns:

Sunt Ok mie imi plac

| YqLmX a răspuns:

Cele mai naspa. le urasc

| MusicMyLife a răspuns:

Mie mi se par super Ok. sunt foarte frumoase... la sfarsit sunt cam triste dar sunt in regula. preferatul meu a fost "Menekse si Halil" big grin

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru cine le urmărește, sunt interesante, captivante, intrigi, bârfe, iubiri ascunse, etc.
Pa, pa.

| Akid a răspuns:

Sunt oribile mie nu`mi placwinking

se uita mama
cand o vad ii sting tvlaughing)

| mihaela23 a răspuns:

Sunt frumoase

| Negyox a răspuns:

E o pierdere de timp sa le urmaresti.

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna. Mie imi plac...Am urmarit "1001 de nopti" si mi-a placut.Si cred ca toate sunt interesante thinking[in afara faptului ca nu`mi prea place limba lorhee hee da asta e partea a douawinkingbig grin] Iti recomand si tie sa urmaresti " 1001 de nopti". Pa-pa:*.

| sakurabutterfly a răspuns:

Sunt foarte frumoase, dar nu am timp sa le urmaresc.

| D3300tza a răspuns:

Mi se par frumoase si emotionante mie mia placul 1001 nopti iar acum alye

| Lala20 a răspuns:

Nu ma uit.

| matadoru a răspuns:

Sunt foarte frumoase. Cel mai frumos serial a fost clar Menekse si Hailil!

| Meryem027 a răspuns:

Sunt foarte frumoase, daca stai sa le urmaresti. Deci eu am vazut pana acum : 1001 de nopti, Anii pierduti, Fetele tale, baietii mei, De pe buze la inima, Un nou destin, Menekse si Halil, Tradare in familie, Iubire de argint, Micutele domnisoare si toata grila Kanal D.laughing Numai bine!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut valea lupilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt bune dar pacat ca nu respecta orele de difuzare nu sunt seriosi incep un serial si tot muta ora de difuzare iar daca vrei sa vezi reluarea ai surprize una e ora pe care o dau pe grila de program si alta difuzarea sau chiuar nu mai dau reluarea desi e scris in program

| georgy7777 a răspuns:

Sunt stupide