| rappEritxa a întrebat:

Ce parere aveti despre serialu` The Vampire Diaries?

11 răspunsuri:
| alice_7857 a răspuns:

Cel mai fain serial din ultimii ani
am stat o noapte intreaga sa vad primul sezon. actorii sunt tineri nu foarte cunoscuti. serialul este bazat pe o serie de carti.citesc mult si multe carti is mai faine ca filmul sau serialul da acesta este un caz in care filmul bate cartea. incearca primul episod si o sa vezi ca abia astepti sa l vezi pe al doilea.toti carora le am zis de serial au zis ca merita vazut.il iubesc.

| KiMi_6003 a răspuns:

Pai, mie mi se pare geniallove struck
ador serialul asta, e interesant, fascinant si te tine in suspans...
big grin

| NoMusicNoLife a răspuns:

Mie mi se pare fain love struck

Pana acum am ajuns la episodul 17 din sezonul 1 si e ffffft taareee :X:X:X:XX:

Actorii mi se par ff buni si ma tine mereu in suspans tongue

| Bianka a răspuns:

Ieri am inceput sa ma uit.am vazut doar primul episod.cred ca a meritat sa incepbig grin
Imi place Damon laughing
Sper sa fie din ce in ce mai interesant love struck

| Kylexy a răspuns:

Foarte frumos ma uit si eu la el si chiar este interesant

| ştrumf_8528 a răspuns:

Sincer este cel mai tare serial aparut straight face. Pacat ca episoadele apar la intervale mari de. timp. E mai bun si decat Twilight si decat True Blood, parerea mea. E GENIAL. happy Drama, actiune, SF si Horror in acelasi timp! love struck

| Adinamaria a răspuns:

Cel mai reusit film cu vampirii, iar Damon e prea :X:X:X

| pufarina a răspuns:

Hmmm Jurnalul Vampirilor suna fain cred ca e un serial super

| veronica a răspuns:

E cel mai reusit serial dupa parerea mea.

| CocollinoXx a răspuns:

Deci, E prea genial. M-am uitat la tot sezonu 1 si toate episoadele care au aparut din sezonu 2.

| marui08 a răspuns:

TVD:d, e cel mai tare serial pe care l-am vazut pana acumhappy. Actorii si-au intrat in pielea personajelor si se descurca de minune interpretandu-le big grin
il ador pe Damonlove struck cred ca e cel mai tare rol, si nu stiu daca putea sa il joace altcineva mai bine decat Ianlove struck
Merita vazut, nici nu se compara cu alte filme cu vampirihappy.