| rappEritxa a întrebat:

Ce parere aveti despre serialu` The Vampire Diaries?

11 răspunsuri:
| alice_7857 a răspuns:

Cel mai fain serial din ultimii ani
am stat o noapte intreaga sa vad primul sezon. actorii sunt tineri nu foarte cunoscuti. serialul este bazat pe o serie de carti.citesc mult si multe carti is mai faine ca filmul sau serialul da acesta este un caz in care filmul bate cartea. incearca primul episod si o sa vezi ca abia astepti sa l vezi pe al doilea.toti carora le am zis de serial au zis ca merita vazut.il iubesc.

| KiMi_6003 a răspuns:

Pai, mie mi se pare geniallove struck
ador serialul asta, e interesant, fascinant si te tine in suspans...
big grin

| NoMusicNoLife a răspuns:

Mie mi se pare fain love struck

Pana acum am ajuns la episodul 17 din sezonul 1 si e ffffft taareee :X:X:X:XX:

Actorii mi se par ff buni si ma tine mereu in suspans tongue



| Bianka a răspuns:

Ieri am inceput sa ma uit.am vazut doar primul episod.cred ca a meritat sa incepbig grin
Imi place Damon laughing
Sper sa fie din ce in ce mai interesant love struck

| Kylexy a răspuns:

Foarte frumos ma uit si eu la el si chiar este interesant

| ştrumf_8528 a răspuns:

Sincer este cel mai tare serial aparut straight face. Pacat ca episoadele apar la intervale mari de. timp. E mai bun si decat Twilight si decat True Blood, parerea mea. E GENIAL. happy Drama, actiune, SF si Horror in acelasi timp! love struck

| Adinamaria a răspuns:

Cel mai reusit film cu vampirii, iar Damon e prea :X:X:X

| pufarina a răspuns:

Hmmm Jurnalul Vampirilor suna fain cred ca e un serial super

| veronica a răspuns:

E cel mai reusit serial dupa parerea mea.

| CocollinoXx a răspuns:

Deci, E prea genial. M-am uitat la tot sezonu 1 si toate episoadele care au aparut din sezonu 2.

| marui08 a răspuns:

TVD:d, e cel mai tare serial pe care l-am vazut pana acumhappy. Actorii si-au intrat in pielea personajelor si se descurca de minune interpretandu-le big grin
il ador pe Damonlove struck cred ca e cel mai tare rol, si nu stiu daca putea sa il joace altcineva mai bine decat Ianlove struck
Merita vazut, nici nu se compara cu alte filme cu vampirihappy.

Întrebări similare