| pwp a întrebat:

Ce parere aveti despre the vampire diaries?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tera a răspuns:

Imi place mult serialul si actorii de asemenealove struck

| Radioactive a răspuns:

MIe imi place Twilight!big grin

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

E foarte tare! Debia astept sez 2happy... O sa fie o problema, ca o sa imi petrec foarte mult timp cu serialele (The vampires diaries si Gossip girl) si daca o sa inceapa scoala... O sa vad eu cum o sa fac, dar nu o sa il ratez
Si tie iti place?

| JustMe a răspuns:

E superlove struck Il ador, abia astept sezonul 2.

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

E super de abia astept season 2

| russiangirl_2817 a răspuns:

Tinand cont de locul unde ai postat intrebarea banuiesc ca te referi la serial.Imi place, este interesant, merita vazut. Singurul lucru care ma cam deranjeaza este ca respecta prea mult cartile, dar asta e.
Merita serialul

| DeeAnna. a răspuns:

Il ador. Imi place mult de tot.
De abia astept sezonul urmator. love struck
Ce parere ai? Damon sau Stefan?hee hee

| Roxytza a răspuns:

Twihlight mi se pare ma fain

| URSaKe a răspuns:

E serial sau cateva filme? imi plac filmele de genul astabig grinimi poti spune mai multe despre daca sti?

| iooaiooa a răspuns:

Mie imi plac big grinbig grinbig grin

| merry_2783 a răspuns:

De abia a4a parte mi s a parut mai interesanta incearca sa citesti Casa noptii sau academia vampirilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tr serialul, e unul dintre serialele mele favorite.Imi plc de Nina, este foarte draguta sh joaca f bine, imi mai imi plc sh de Paul sh de Ian, joaca sh ei f bine, deasemenea.Krd ca sunt un trio-u nemai pomenit sh mai tr decat trio-ul picatilor din cer/sarmanilor/nefericitilorrolling on the floor(zile km vrei u).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tr serialul, e unul dintre serialele mele favorite.Imi plc de Nina, este foarte dragutza sh joaca f bine, imi mai imi plc sh de Paul sh de Ian, joaca sh ei f bine, deasemenea.Krd ca sunt un trio-u nemai pomenit sh mai tr decat trio-ul picatilor din cer/sarmanilor/nefericitilorrolling on the floor(zile km vrei u).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tr serialul, e unul dintre serialele mele favorite.Imi plc de Nina, este foarte dragutza sh joaca f bine, imi mai imi plc sh de Paul sh de Ian, joaca sh ei f bine, deasemenea.Krd ca sunt un trio-u nemai pomenit sh mai tr decat trio-ul picatilor din cer/sarmanilor/nefericitilorrolling on the floor(zile km vrei u).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tr serialul, e unul dintre serialele mele favorite.Imi plc de Nina, este foarte dragutza sh joaca f bine, imi mai imi plc sh de Paul sh de Ian, joaca sh ei f bine, deasemenea.Krd ca sunt un trio-u nemai pomenit sh mai tr decat trio-ul picatilor din cer/sarmanilor/nefericitilorrolling on the floor(zile km vrei u).