| xjustfearless a întrebat:

Ce parere aveti despre The Vampire Diaries?

Răspuns Câştigător
| Anndreeaaaaaa a răspuns:

Mai si intrebiiiiii!
bai frate
adorabilllllllllll ...sa nu mai zic de Damon, stii prea bineeee, pardon, mult prea bine, a dalove struck
clonaaaaaaaaaa=p~
lesini:X
cand iti aduc aminteee=p~
cat despre TVD cel mai adorabil film...debia astept sezonul 2...

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cel mai tare serial pe care l-am vazut!

Răspuns utilizator avertizat
| girl95 a răspuns:

Ador serialul ala:X

| Sin a răspuns:

Sucks.

| marui08 a răspuns:

Cel mai tare serial.Chiar mai bun decat Twilight.

| Marry:X a răspuns:

Buna.Este un serial f interesant, care imbina mai multe stiluri:Romantic, horror, sf, mister.Stefan e foarten frumos, cu toate ca seamana prea bine cu Edward din Twilight, Damon imbina tipul de om inger si demon, iar Elena este copia Bellei.Ca si structura nu se aseamana deloc cu Twilight, doar personajele sunt copiile celor din Twilight.In concluzie, serialul este superb, chiar mai superb decat twilight.

| Puf a răspuns:

Foarte tare!love struck Un serial foarte interesantbig grin

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Foarte fayn filmullllove struck

Il adoOr`batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un serial super tare... damon e un scump.il iubesc. dar si stefan e dulke. abia ast sezonul 2happy:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.serialul nu ar fi avut sare si piper fara damon... pur si simplu el face tot in serialul asta.cum a spus si marry el e tipul"inger si demon" si cu toate astea...are o inima f mare chiar daca nu vrea sa o aratehappydeci.seamana putin cu twilight. dar asta e mult mai frum:X:X:X So.The Vampire Diaries is the besthappy:X

| keepa a răspuns:

Cel mai tare serial pe care l-am urmarit, intrece cu brio seria Amurg, totul pare mult mai natural incepand cu reactia Elenei cand afla ca Stefan e vampir:X. l-am urmarit ca o disperata, nu faceam alcv decat sa ma uit la ink un episod si ink unul si ink unul, nici n-am iesit din casa vreo 3 zile:X:X:Xma vrajit pur si simplu