| Soldatul a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Vampire Diaries?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| OmNom a răspuns:

Da si eu ma uit este un serial destul de dragut chiar bun deoarece are o actiune constanta si este plin de suspans.Pentru mine e ok si merita vizionat.

| Niiiicu a răspuns:

Nu-mi place, e o porcarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de bun. Supraapreciat de majoritatea adolescentelor ce îl urmăresc.

| mirciu1234 a răspuns:

Frate te poti uita la bona mea e un vampir sau la telenovele ca tot aia e. Parea mea e ca nu merita Arunca un ochihttp://www.youtube.com/channel/UCvApotnDDy2oGoWf5godPSg

| Trifi a răspuns:

Iti sugerez sa nu iti pierzi timpul cu el.

| Soldatul explică (pentru Trifi):

M-am apucat deja de el, astept urmatorul sezon, si pot spune ca este un serial chiar captivant...

| alexialle a răspuns:

Genial...merita vazut