| Gabriela19loredana77 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul forta pericol? De pe nikelodeon eu una sunt innebunita dupa acel serial si personajul meu preferat e fata aceea Chapa, voi ce personaj iubiti cel mai mult?

2 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

A fost un serial bun. Dar acum mai nou e sub alta forma, animat, așa nu îmi place. Dar cel vechi a fost chiar tare. Nu am un personaj preferat

| Gabriela19loredana77 explică (pentru Alverto):

Scuză-mă vorbesti despre henry pericol? Stiu ca doar acel serial a fost animat eu vorbeam de Forta pericol cei patru copii care invata sa devina eroi, henry pericol a fost un serial foarte bun si acum se da dar am vazut toate episoadele tin minte ca asteptam cu nerabdare sa inceapa serialul acum cand ma uit la forta pericol imi e dor de henry pericol dar si iubesc noul serial