| SimonikBarbieGirlInTheWorldKid a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul "Narcisa salbatica"? Dau funda happy!

Răspuns Câştigător
| emma_7432 a răspuns:

Imi place la nebunie, s-au mai bine spus mi-a placut, dar de-abia astept la toamna cand incepe, imi pare rau ca a murit cristian, nu o sa mai asa multa actiune si suspans. Oricum va fi superlove struck

7 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Pai a fost super serialul love struck. Mi-a placut mult. Dar la un moment dat cand am auzit ca mai sunt cateva episoade si se termina si filmul era foarte urat... adica Cristian era liber, narcisa nu se trezea, emil era in inchisoare ...Nici nu vroiam sa ma mai uit cand am vazut, credeam ca se va termina cu un sfarsit trist, dar se pare ca nu. happy

| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Părerea mea este că a fost un serial foarte frumos,cu multe lecții de viață. Chiar dacă a fost doar un film,am învățat mult din el și am realizat că filmul bate întradevăr viața.
M-am uitat la fiecare episod. Păcat că s-a terminat. S-ar putea să înceapă în toamnă,așa am auzit. Ar fi foarte bine.
Mi-a plăcut foarte mult în film de Narcisa,Tudor,Ștefan și Anastasia. Cu toate că au trecut prin multe necazuri și foarte puține bucurii,sfârșitul a fost oarecum frumos, dar încă nu știu dacă Tudor și Narcisa au murit.
Chiar dacă nu ai văzut filmul, să știi că a fost un film excepțional!

Numai bine!
Aștept să ne spui și tu părerea ta.

| Diana3 a răspuns:

E super, de abia astept sa inceapa in toamna.

| gabi1994 a răspuns:

E frumos, te tine cu inima la gura iti recomand sa te uiti la el. Funda?

| adilazar98 a răspuns:

The best! Mai ales ultimele episoade acolo mureai numai de suspans abia astept urmatorul sezon:X

| valy_6417 a răspuns:

Super tare Serialu Narcisa Salbatica si eu ma uit la el >) imi place cum joaca rolu Narcisa e Super COLL, doar ca au luat o pauza sad pana in toamna >) fundita PlZzZ :X

| andreizuzu a răspuns:

un serial ffffff interesant mie imi place foarte mult