| QueenOfLeon a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Nikita? Dar despre Prison Break? big grin Sunt unele dintre serialele mele preferate.

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Prison Break l-am vazut cred ca de vreo 3 ori, asa mult mi-a placut :X mai ales ca Wentworth Miller e actorul meu preferat!
Cat despre Nikita, ma uitam cand eram mai micuta tongue imi placeawinking

1 răspuns:
| damon1997 a răspuns:

Buna,
Nikita este cel mai tare serial!( vorbesc despre cel din 2010) este super tare si captivant!