| AndraTpu a întrebat:

Ce parere aveti de serialul Prison Break? happy Mie mi-a placut f mult!

12 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Genial. Este și serialul meu preferat, până acum l-am văzut de două ori. Nu am nimic de reproșat. Până și destinele personajelor (inclusiv moartea lui Michael) mi s-au părut extrem de realiste și corecte.
Personajul meu preferat a fost T-bag.
P. S Ai văzut inclusiv filmul, nu?
http://www.pe.teava.ro/......-subtitrat (șterge punctul după „pe")
Numai bine!

| AndraTpu explică (pentru Diabolique):

Asa este. Da, am vazut si filmul, finalul.Nu cred ca as putea spune ca nu mi-a placut ceva din tot serialul. E incredibil de bun!

| pwp a răspuns:

Nu m-am uitat... dar am auzit ac merita vazut.
Eu iri recomand Grey8s Anatomy happy

| AndraTpu explică (pentru pwp):

Multumesc pentru recomandare.Am vazut si Grey's Anatomy. Mi-a placut de asemenea si acest serial!

| DonyHD a răspuns:

Dupa mine, este cel mai bun serial de actiune din toate timpurile. m-am uitat la el cap-coada de vreo 3 ori si o sa incep si a 4-a oara :X

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Bun film! m-aș uita oricând la el. merita văzut!

| AndraTpu explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Si eu l-as revedea oricand! Mi se pare incredibil cum a fost gandita toata actiunea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E printre cele mai bune big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti mai recomand 2 super seriale...
Lost si The walking Dead(sunt doar 2 sezoane aparute)....sunt mai bune ca si prison break!winking

| AndraTpu explică (pentru anonim_4396):

Am vazut Lost! Un serial f bun.Multumesc pentru recomandari!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndraTpu):

Sa te uiti si la the walking dead...
sunt doar 2 sezoane...la al 3-lea incep in mai filmariile!

| mishu90 a răspuns:

Nu este doar un film, este o capodopera de film