| Wokqndjd a întrebat:

Ce parere aveți despre serialul sirenele al Andrei Gogan?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stai asa sa ma uit acum sa vad despre ce vorbesti.

Aha. da, hmm. :o, inteleg.

Este destinat exclusiv copiiilor. Este prost facut, ce e drept. Dar. eh, macar face ceva pe acolo, nu pierde timpul. Chiar daca nu as recomanda asa ceva niciodata laughing, este o joaca si pentru ea pana la urma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine personal nu ma intereaza si nu m as uita decat in gluma la asta, dar daca ei ii face placere si ii distraza si pe altii (nu conteaza varsta happy ), ar fi aiurea sa fim rai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că este un serial care merge vizionat doar de publicul de 5 până la 10 ani. În rest are câteva secvențe bune dar și clișee, expresii și scene copiate din serialele Dinsney cât și unele greșeli de montaj.

| eckblume a răspuns:

Cred ca e o mare doza de cringe. Nu stiam ca are serial, dar a vorbit un vlogger despre el si m-am amuzat putin. Nu-mi place. Fata incearca sa fie cat mai placuta, gingasa, dar imi pare mai mult antipatica. Prinde pentru copii serialul. Ideea ei e buna, dar nu a fost foarte atenta la detalii.

| Kajun a răspuns:

Cel mai bun serial din lume.