| Anonima163333 a întrebat:

Ce parere aveti despre Andra Gogan?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o fată care a reușit să obțină atâtea prin talentul și abilitățile ei. De mic copil a fost în lumina reflectoarelor, apărând la TV. Îmi place că are multe haine drăguțe. Îmi mai place dormitorul ei unde are de toate. Ce nu-mi place la ea e faptul că o percep falsă și malițioasă, chiar dacă se arată veselă tot timpul.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Invidia asta românească, bravo ei munceste de mica uni traiesc din bani parintilor pana la pensie si selly merita aplauze

| Celcestietot a răspuns:

Bine că a făcut bani de mică, în rest nu am ce spune.

| SG1995 a răspuns:

E una din cele mai cringe persoane din media românească.

| Marius22222222222 a răspuns:

Nu e aia de se fufu?

| Gabriela19loredana77 a răspuns:

E frumoasã dar o percep ca fiind falsă se arată tot timpul drăguţă și veselă dar in rest nu cred că e mândria româniei, pare prefăcută și nu cred că e prea bună cum se arată pe you tube nu am o parere buna