| Soldatul a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul True Blood, merita vizionat?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Un serial foarte bun (plin de suspans și mister, mai captivant decât TVD, un serial serios și de succes) sigur că merită vizionat.

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Salutare!
Depinde de genul de filme care îl preferă fiecare. Mie îmi place, am văzut câteva episoade însă nu m-am mai uitat din lipsă de timp.
Pa-pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut!
Eu sicer nu l-am vazut dar daca vrei sa vezi un film frumos eu iti recomand The Vampires Diareswinking crede-ma nu regreti e super mistowinking