| munteanmaria a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Violetta de pe disney?

Răspuns Câştigător
| Ciocolina a răspuns:

Pentru cei care cred ca numai copii mici se uita la serial, sa stiti ca am 13 ani impliniti. Mie imi place mult serialul penturca mi se pare interesant. Pe mine m-a atras intai muzica pentru ca eu de mica o studiez, apoi personajele. Eu nu sunt dependenta de serial, doar ca pe cei care nu ii intereseaza sau le displace serialul ii rog din toata inima sa nu mai injure atata pentru ca mie nu-mi place sa aud sa citesc faze de genul asta. Daca nu va intereseaza, mai bine nu vorbiti sau sa nu bagati in seama decat sa spuneti ceva urat.

| munteanmaria explică (pentru Ciocolina):

Sunt de acord cu tine si eu am tot 13 ani si sunt dependenta de serial

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Ah, stai.
Acum e febra asta-"Violetta". A trecut aia cu "O nouă viaţă"?
Sper că nu e molipsitoare.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Pai,este destul de reusit, dar foarte plictisitor si in plus, fetele sunt prea dependente de acel serial, abia am reusit sa ajut 2 colege sa scape de acea obsesie

| TOOL a răspuns:

Este un serial interesant pentru fetitele de 8-15, nu mai mult noi baietii nu vedem nimic interesant la 1 serial gen Pariu cu viata.

| Lariiiiiiii a răspuns:

Buna.
Deci mie nu-mi place sa critic dar mi se pare o porcarie.
Toate copilele de 9-10-11 ani devin independente de serialul ala.
Ba chiar le poate indemna sa intre in relatii de mici.
Pa, pa smug

| Didishorr a răspuns:

Mi se pare dragut. Ma uit cand pot si cand am timp.

| TheFallen666 a răspuns:

Foarte..foarte.foarte......foarte...foarte Naspa!