| Sonyaaynos a întrebat:

Ce parere aveti despre Supernatural? alte seriale gen prison break?

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Ar fi avut stofa de serial bun daca nu devenea repetitiv si monoton (pentru gusturile mele). M-am oprit din al privi pe la al 4lea sezon. As mentiona totusi ca are cele mai tari soundtrackuri pentru un serial.

Incearca tastekid, cauta pe google. E usor de gasit si usor de folosit.

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Pai... Supernatural este unul dintre cele mai tari seriale ever:X l-am terminat cap-coada(pana la ultimul episod publicat) acum aproape doua saptamanitongue este interesantthinking daca vrei sa vezi cum cineva reuseste sa ajunga in iad, sa iasa din iad, sa fie sigilat cu lucifer, sa scape de acolo, sa se duca in rai, sa plece de acolo, sa intre in purgatoriu, sa iese de acolo, sa se bata cu fantome, strigoi, moroi, vrajitori, vampiri, metamorfi, dar in special demoni si sa creada ca cea mai mare problema de pe planeta nu e... apocalipsa, ci certurile pe care le are cu fratele sau, atunci ar trebui sa te uitihappy

| deepinlovewithyou a răspuns:

Serialele care le stiu cel mai mult si care le-am vizionat sunt : Pretty Little Liars, The Vampire Diaries, New Moon si Twilight.

Prison Break nu l-am vizionat, nu stiu daca serialele care le-am mentionat eu sunt asemanatoare cu ce ai spus tu, dar serialele care le-am scris aici sunt cele mai favorite si vizionate de catre oameni. big grin