| Joanne a întrebat:

Ce pot si ce nu pot face vampirii din Twilight?
Dar cei din seriile True Blood?

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Pai din twilight:
Edward citeste gandurile, in afara de mintea Bellei
Alice love struck, vede in viitor
Jazz/Jasper are puterea sa calmeze oamenii...adica chiar daca esti furios, te calmezi dintr-o datatongue
Carlisle, Esme, Emmett si Rosalie nu au puteri.big grin

De True Blood nu stiu, dar vreau sa citesc cartile curand. La twilight am citit cartile si am vazut si filmele.big grin

Ma bucur ca te-am putut ajuta!
fundita?

2 răspunsuri:
| sorinyoman a răspuns:

Cred că nu pot să îți răspundă pe internet. Sunt atât de ocupați...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine e cum zice tipa aia big grin da aia vtouri sau cum s-o chema (n-am fost atent la film) au puter mult mai tari decat gasca lui Edward (de a controla trupul ) serios oke pe mai tarziu :_|