| anonim_4396 a întrebat:

Ce preferati, Master Chef sau Chefi la cutite? De ce?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei divertisment te uiti la Chefi la cutite, vrei bucatarie te uiti ma MasterChef... eu ii prefer ce cei 3 de la Chefi la cutite

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Masterchef, dar imi placea formula veche. Am inteles ca aduc alti jurati acum si nu mai are farmec.

| Dumbi a răspuns:

Mai fain ii Chefi la cutite ca mai razi una alta… Master chef era fain la inceput cu Scarlatescu baga o sarma in gura se uita cu o privire criminala, arunca furculita si pleca ca ultimul barosan… acum numai e asa sad

| WangLouis a răspuns:

Imi placea mai mult Master chef, asa cum mai e un raspuns acolo se gatea calumea...si eu chiar am si invatat cate ceva.