| khrys a întrebat:

Ce preferati Twilight sau New moon?

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Ambele, dar mai mult Twilight:X

16 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Filmul Twilight a avut asa ceva special care a atras multa lume, dar New Moon probabil din obisnuinta, n-a prea mai avut asa farmec.

| Pho3nix a răspuns:

Nici unu.

| inna a răspuns:

New Moon.

| daniDeeDee a răspuns:

Twilight love struck

| danaalexandra00 a răspuns:

Mie imi plac ambele... dar mai interesant mi-se pare new moon deoarece e mai multa actiune. e o parere personala big grin

| GnnAndra a răspuns:

Imi plac abele, insa nu la fel de mult.Twilight e mai cu multa dragoste si mister.De abia se cunosc si de abia aflam noi, mai multe.New Moon e mai dramatic si trist si cred ca la mai putini le place tristetea sad. Insa este o faza in New Moon care nu o pot uita.Cand se arunca Bella in apa. Poate sa zica cine o vrea ca e cel mai prost film, insa faza aia e magnifica! Prea romantic si frumos :-x.
Deci ca sa nu o mai lungesc. Twilight :-X!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Twilightlove struckE mai interesanta partea asta love struck

| ÅñdRa a răspuns:

New moonlove struck
ca imi place atunci cand se despart cei doi
si dupa aceea se impaca:X
e minunat filmu:X

| VladyCristian a răspuns:

Prima parte big grin

| troy a răspuns:

Twilight!

| Moni. a răspuns:

Mie mi se pare mult mai interesant Twilight... dupa ce l-am vazut ma gandeam mereu la elbatting eyelashes

| anca_7959 a răspuns:

Twilight

| ....... a răspuns:

Twilight,, new moon e mai mult action,, dar twilight e sentimental si e mai interesant dar eclipse o sa fie tareeee

| glamorous girl a răspuns:

New moon

| zirix a răspuns:

Twilight
New moon a fost dezamagitor.In carte e altceva dar in film parca nu e nicio poveste.

| elenaps a răspuns:

Twilight, New Moon e mai plictisitor.