| iumele a întrebat:

Ce preț a avut un bilet la premiera filmului Avengers infinity war? Și cât credeți că va fi unul la Endgame?

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pretul unui bilet nu variaza in functie de film. E cat a fost si pana acum.

| mastadont a răspuns:

După părerea mea end game nu prea merită văzut, firul narativ e pus acolo cam de mântuială, au stricat un roman excelent cu un film de nota 5. Mai bine citește cartea, e mult mai interesantă, filmul lasă multe lucruri pe din-afară

| iumele explică (pentru mastadont):

Mă refeream la Avengers: Endgame