| LoveBlackAndWhiteLove a întrebat:

Ce program are serialul intalnirea inimilor? FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| riddhima a răspuns:

Intalnirea inimilor e pe prima tv. acum incepe la 14:30 pentru mai multe informati cauta pe internet : programul prima tv acolo iti va spune sigur in ce zi incepe si la ce ora. pls fundapuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Prima tv:*

| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Intalnirea inimilor este de luni pana joi de la ora 14:00 (dar rare ori se intampla sa inceapa atunci pentru ca ei ma baga teleshoping, asa ce de obicei incepe de la ora 14:15). Dar, din pacate, luni nu se difuzeaza, marti si miercuri se difuzeaza doar jumatate de episod de la ora 14:30 pana la ora 15:30.
Iar de joi va incepe programul normal.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| C8PILUcool a răspuns:

Acasa tv

| C8PILUcool a răspuns:

Marti, 03 ianuarie 2012, 14:30