| Paul33 a întrebat:

Ce program imi trebuie pentru ca filmele sa o ia fortat cu subtitrarea?

Răspuns Câştigător
| axll a răspuns:

Poti face asta si in bsplayer. iti gaseste el mai multe subtitrari online din care iti alegi tu una. a doua varianta, daca ai deja subtitrarea va trebui sa ii dai aceeasi denumire ca cea a filmului respectand toate semnele, virgulele etc. astfel o va lua automat. ai grija in schimb sa nu modifici si extensia subtitrarii. (sub, srt, txt)

1 răspuns:
| anutza a răspuns:

Bs player