| niknip a întrebat:

am si eu o intrebare. Am primit cateva filme [le am copiate pe hdd - memorie externa ] de la o cunostinta insa nu imi merge subtitrarea la ele.Imi puteti spune va rog ce pot sa fac sa pot viziona filmele cu subtitrare. Ce fel de program trebuie sa folosesc? Il pot descarca de pe net? Multumesc.

1 răspuns:
| mcdlove a răspuns:

Poti descarca alte subtitrari pentru filme. cele mai bune subtitrari sunt pe : http://subtitrari.regielive.ro/. sau foloseste alt program pentru a deschide filmele. gen : bs player, vlc, quick time player, etc.
Sper ca ti-am fost de folos :)
xo.