| marius06 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu www.animekage.com acum 2 zile imi merge totul bine si acum nu mai intra pe site doar se incarca si sta prea mult. Si daca au sters siteul imi puteti spune altul in care sa vad naruto shippuden si fairy tail va rog

Răspuns Câştigător
| MissEllena a răspuns:

Narutoget.com acolo sunt la zi cu episoadele si posteaza unu nou atunci cand apare adinca in fiecare joi pe la ora 14! Dar e in engleza

| marius06 explică (pentru MissEllena):

Mersi dar am vazut acum ca a inceput sa mearga. Si inca o data multumesc pentru site happy

1 răspuns: