| kajen4ever a întrebat:

Ce s-a intamplat la vaporul iubirii? am fost la zilele valcii si nu am vazut. fundita

Răspuns Câştigător
| z0z0x a răspuns:

Sau certat Madalina Cu Ana-Maria si a iesit scandal mare de tot happy Dar pana aici au fost intr-un oras din Paris, nu mai stiu cum se numeste, si fiecare a luat cate un cadou pentru partener, apoi pe autocar sau certat, au urcat inapoi pe vapor si Pepe le-a dat cateva probe. In prima Fiecare barbat trebuia sa-i faca cate ceva (so epileze, so machieze, so penseze si sa-i faca parul [treburi de fete] ), iar apoi Pepe a pus pe pieptul fiecarui baiat frisca cu fructe, iar fata trebuia sa manancewinking. A treia proba fiecare fata trebuia sa se dea cu ruj repede si sa-i faca pupici tot pe pieptul baietilor. La vot au fost votati Madalina si cu Adi happySper ca le-am zis cum trebuie :*