| Kgh13023 a întrebat:

Ce s-a intamplat mai exact cu serailul 'The Secret Circle'? L-au oprit sau va aparea un sezon nou? Foarte multi spun ca l-au oprit...
Funda!

Răspuns Câştigător
| vanilladroid a răspuns:

A fost anulat din cauza lipsei de audienta.big grinhappy

4 răspunsuri:
| Madut a răspuns:

Nu cred ca va aparea un sezon nou, deoarece serialul nu a avut o audienta mare si cei de la CW este televiziunea
care a produs, difuzat si ANULAT serialul iar ABC Family Nu a preluat serialul! Deci prin urmare ..Niciun sezon nou.

| TVDblog a răspuns:

Serialul a fost anulat desi avea destui fani care doreau sa vada continuarea se pare ca nu va mai fi sezonul 2

| simonaroxx a răspuns:

Buna, serialul din cate am inteles a fost anulat

| R3alyti a răspuns:

CW este televiziunea

care a produs,

difuzat si ANULAT serialul!

ABC Family Nu A Preluat serialul!